O mnie

Witam serdecznie

Nazywam się Patrycja Zaremba i jestem kosmetologiem. Pracuję jako konsultant w sklepie specjalizującym się w kosmetykach opartych na składnikach naturalnych. Praca jest dla mnie równocześnie pasją jak i inspiracją. Lubię kontakt z człowiekiem i satysfakcję sprawia mi pomaganie ludziom w ich problemach estetycznych. W pracy to potrzeba ludzka jest dla mnie najważniejsza. Bazuje na doświadczeniach własnych jak i moich klientów. Lubię słuchać i rozpoznawać potrzeby ludzkie. Uważam, że w mojej profesji niezbędnym narzędziem jest empatia i
ciągła chęć rozwoju. To właśnie praca i rozmowy z klientami natchnęły mnie do założenia tego oto właśnie bloga. Chciałabym dzielić się tutaj swoją wiedzą, rozwiewać wątpliwości i oczywiście słuchać Waszych opinii. Blog ten kieruje zarówno do kobiet jak i do mężczyzn.
I cieszy mnie ogromnie, że również u Panów rośnie świadomość kosmetyczna.

W wolnych chwilach tańczę, głównie salsę i jest to moja druga obok kosmetyki pasja. Uwielbiam też tworzyć smaczne potrawy, często w towarzystwie utworów Lindsey Stirling. Jestem osobą otwartą, pozytywnie nastawioną do życia. Uwielbiam korzystać z dobrodziejstw natury i jestem zdania, że to jedno z naszych największych bogactw :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz